Model
Fiat Strada Trekking to samochód dla 2 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 2 drzwi. Strada 1.3 M-jet MR`10 E5 1.9t Trekking to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4409 mm, a pozostałe wymiary to: 1664 mm (szerokość) oraz 1564 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji Fiat Strada przypada na lata 1996 - 2021.
Silnik
Fiat w modelu Strada 1.3 M-jet MR`10 E5 1.9t umieścił silnik, którego zasilaniem jest olej napędowy. Pojemność jednostki napędowej to 1248 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 95 KM. Samochód posiada napęd przedni (4x2) oraz korzysta z manualnej skrzyni biegów. Jest to 5-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową Fiat Strada posiada jeszcze 2 wersji silnika.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 4 wersji wyposażenia. W wypadku tego rodzaju jest to Strada 1.3 M-jet MR`10 E5 1.9t Trekking. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela prezentuje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych Fiat Strada 1.3 M-jet MR`10 E5 1.9t
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Strada |
| Generacja | I |
| Wersja | Trekking |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | pick-up |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2014 |
| Pojemność silnika | 1248 cm³ |
| Moc | 70 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 1915 kg |
| Szerokość | 1664 mm |
| Długość | 4409 mm |
| Wysokość | 1564 mm |
| Pakiety |
|