Model
Fiat produkowała ten model Strada 1.3 M-jet MR`10 E5 1.9t w latach 1996 - 2021 w 4 wariantach wyposażenia. Każda z 4 wersji ma 2 -drzwiową karoserię o długości 4409 mm, szerokości 1664 mm i wysokości 1588 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 2 jadących pasażerów. Masa tego modelu Fiat wynosi 1915 kg.
Silnik
W tej odmianie Fiat Strada 1.3 M-jet MR`10 E5 1.9t znajduje się silnik, którego paliwem jest olej napędowy. Silnik pracujący w Strada 1.3 M-jet MR`10 E5 1.9t posiada pojemność 1248 cm3. Jego moc to 95 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 5-biegowa ) manualnej. W tym modelu Fiat Strada znajduje się napęd przedni (4x2). Poza wymienioną odmianą, ten model Fiat Strada posiada jeszcze 4 wersji.
Wyposażenie
Ten Strada 1.3 M-jet MR`10 E5 1.9t występuje w 4 wariantach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Strada 1.3 M-jet MR`10 E5 1.9t, a jego wersja wyposażenia to Trekking (kabina d�uga). Zawartość wyposażenia tej wersji Fiat występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Fiat Strada 1.3 M-jet MR`10 E5 1.9t występuje w 1 wariantach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Strada |
| Generacja | I |
| Wersja | Trekking (kabina d�uga) |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | pick-up |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2014 |
| Pojemność silnika | 1248 cm³ |
| Moc | 70 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 1915 kg |
| Szerokość | 1664 mm |
| Długość | 4409 mm |
| Wysokość | 1588 mm |
| Pakiety |
|