Model
5 -drzwiowy Hyundai ix35 2.0 MPI MR`11 został wyposażony w 5 miejsc dla podróżnych i ma 1660 mm wysokości. Szerokość ma 1820 mm. To dość typowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 4410 mm. ix35 2.0 MPI MR`11 był produkowany przez Hyundai w latach 2009 - 2015 w 16 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską ix35 działa jednostka napędowa o pojemności 1998 cm3. Prezentowany ix35 2.0 MPI MR`11 jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada motor o mocy 163 KM i automatyczną skrzynię biegów, która jest 6-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową Hyundai ix35 występuje w 8 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 16 wersji wyposażenia. W wypadku tego wersji jest to ix35 2.0 MPI MR`11 Comfort Aut.. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Hyundai ix35 2.0 MPI MR`11 - dane techniczne dla wszystkich wersji nadwoziowych występujących w latach 2009 - 2015.
Najważniejsze dane
| Marka | Hyundai |
|---|---|
| Model | ix35 |
| Generacja | I |
| Wersja | Comfort Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2010 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1998 cm³ |
| Moc | 120 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1980 kg |
| Szerokość | 1820 mm |
| Długość | 4410 mm |
| Wysokość | 1660 mm |
| Pakiety |
|