Model
LAND ROVER Range Rover V, produkowany od 2021 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 5252 mm długości, 2047 mm szerokości i 2047 mm wysokości. LAND ROVER Range Rover jest dostępny w 9 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o LAND ROVER Range Rover
Silnik
Pod maską modelu Range Rovera V pracuje silnik, wspomagany układem hybrydowym benzynowo-elektrycznym, o pojemności 2996 cm3 i mocy maksymalnej 460 KM. Ma napęd AWD (4x4), a przekładnia jest 8-biegowa, automatyczna. LAND ROVER przewidział dla tego samochodu 20 wersji silnikowych oraz 9 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
LAND ROVER Range Rover SV LWB to jedna z 9 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla LAND ROVERA Range Rovera, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | LAND ROVER |
|---|---|
| Model | Range Rover V |
| Wersja | SV LWB |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | hybryda benzyna-elektr. |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 2996 cm³ |
| Moc | 338 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 3450 kg |
| Szerokość | 2047 mm |
| Długość | 5252 mm |
| Wysokość | 1870 mm |
| Pakiety |
|