Model
LEXUS CT 200h Elite to auto dla 5 osób. Dostęp do wnętrza dostarcza 5 drzwi. CT 200h MR`11 Elite to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4320 mm, a pozostałe wymiary to: 1765 mm (szerokość) oraz 1430 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji LEXUS CT 200h przypada na lata 2011 - 2021.
Silnik
Pod maską LEXUS CT 200h MR`11 pracuje jednostka o pojemności 1798 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest hybryda benzyna-elektr. i wytwarza moc na poziomie 136 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą automatycznej skrzyni biegów. null-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją LEXUS przewidział 3 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 9 wersjach wyposażenia. Prezentowany LEXUS to egzemplarz w poziomie określanym nazwą Elite. CT 200h MR`11 posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
LEXUS CT 200h MR`11 występuje w 1 odmianach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | LEXUS |
|---|---|
| Model | CT 200h |
| Generacja | A10 |
| Wersja | Elite |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | hybryda benzyna-elektr. |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1798 cm³ |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1790 kg |
| Szerokość | 1765 mm |
| Długość | 4320 mm |
| Wysokość | 1430 mm |
| Pakiety |
|