Model
Mitsubishi produkowała ten model Outlander 2.0 DI-D DPF MR`10 w latach 2006 - 2012 w 5 wariantach wyposażenia. Każda z 5 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 4665 mm, szerokości 1800 mm i wysokości 1720 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu Mitsubishi wynosi 2140 kg.
Czytaj więcej o MITSUBISHI Outlander
Silnik
W tej odmianie Mitsubishi Outlander 2.0 DI-D DPF MR`10 znajduje się silnik, którego paliwem jest olej napędowy. Silnik pracujący w Outlander 2.0 DI-D DPF MR`10 posiada pojemność 1968 cm3. Jego moc to 140 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 6-biegowa ) manualnej. W tym modelu Mitsubishi Outlander znajduje się napęd 4WD (4x4). Poza wymienioną odmianą, ten model Mitsubishi Outlander posiada jeszcze 5 wersji.
Wyposażenie
W cenniku spotkamy Outlander 2.0 DI-D DPF MR`10 w wersji Intense 4WD. Intense 4WD to jedna z 5 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie Mitsubishi. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela demonstruje dane techniczne poszczególnych wersji Mitsubishi Outlander w latach 2006 - 2012
Najważniejsze dane
| Marka | Mitsubishi |
|---|---|
| Model | Outlander |
| Generacja | CW0W |
| Wersja | Intense 4WD |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2010 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1968 cm³ |
| Moc | 103 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2140 kg |
| Szerokość | 1800 mm |
| Długość | 4665 mm |
| Wysokość | 1720 mm |
| Pakiety |
|