Model
NISSAN produkowała ten model Pathfinder 2.5 dCi MR`05 w latach 2004 - 2013 w 9 wariantach wyposażenia. Każda z 9 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 4740 mm, szerokości 1850 mm i wysokości 1865 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 7 jadących pasażerów. Masa tego modelu NISSAN wynosi 2880 kg.
Czytaj więcej o NISSAN Pathfinder
Silnik
W tej wersji NISSAN Pathfinder 2.5 dCi MR`05 znajduje się silnik, którego paliwem jest olej napędowy. Silnik pracujący w Pathfinder 2.5 dCi MR`05 posiada pojemność 2488 cm3. Jego moc to 171 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 6-biegowa ) manualnej. W tym modelu NISSAN Pathfinder znajduje się napęd 4WD (4x4). Poza wymienioną odmianą, ten model NISSAN Pathfinder posiada jeszcze 9 wersji.
Wyposażenie
Pathfinder 2.5 dCi MR`05 w wersji SE to jedna z 9 wersji, modelu Pathfinder 2.5 dCi MR`05. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji NISSAN Pathfinder 2.5 dCi MR`05 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
NISSAN Pathfinder 2.5 dCi MR`05 - dane techniczne dla wszystkich rodzai nadwoziowych występujących w latach 2004 - 2013.
Najważniejsze dane
| Marka | NISSAN |
|---|---|
| Model | Pathfinder |
| Generacja | R51 |
| Wersja | SE |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 2488 cm³ |
| Moc | 126 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2880 kg |
| Szerokość | 1850 mm |
| Długość | 4740 mm |
| Wysokość | 1865 mm |
| Pakiety |
|