Model
5 -drzwiowy NISSAN Pathfinder 2.5 dCi MR`05 został wyposażony w 5 miejsc dla podróżnych i ma 1763 mm wysokości. Szerokość ma 1850 mm. To dość standardowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 4740 mm. Pathfinder 2.5 dCi MR`05 był produkowany przez NISSAN w latach 2004 - 2013 w 9 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o NISSAN Pathfinder
Silnik
Pod maską NISSAN Pathfinder 2.5 dCi MR`05 działa jednostka o pojemności 2488 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest olej napędowy i generuje moc na poziomie 171 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest 4WD (4x4). Poza wymienioną wyżej wersją NISSAN przewidział 3 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
W cenniku odszukamy Pathfinder 2.5 dCi MR`05 w wersji XE. XE to jedna z 9 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie NISSAN. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla aut marki NISSAN. Model Pathfinder 2.5 dCi MR`05 istnieje w 1 odmianach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | NISSAN |
|---|---|
| Model | Pathfinder |
| Generacja | R51 |
| Wersja | XE |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 2488 cm³ |
| Moc | 126 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2793 kg |
| Szerokość | 1850 mm |
| Długość | 4740 mm |
| Wysokość | 1763 mm |
| Pakiety |
|