Model
OPEL produkowała ten model Insignia Active LPG MR`14 w latach 2008 - 2017 w 2 wariantach wyposażenia. Każda z 2 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 4842 mm, szerokości 1858 mm i wysokości 1484 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu OPEL wynosi 2165 kg.
Silnik
Pod maską OPEL Insignia Active LPG MR`14 znajdziemy silnik o 140 KM mocy i pojemności 1364 cm3. Jest to jeden z 3 silników, które OPEL przewidział dla tego modelu. Insignia Active LPG MR`14 posiada napęd przedni (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w OPEL Insignia Active LPG MR`14 odpowiedzialna jest manualna przekładnia ( 6-biegowa ). Silnik w Insignia Active LPG MR`14 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Insignia Active LPG MR`14 jest ich 2 ).
Wyposażenie
W katalogu wytwórca przewidział łącznie aż 2 wersji wyposażenia. Prezentowany Insignia Active to wersja Sports Tourer LPG. Takie auto nosi oznaczenie Insignia Active LPG MR`14.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak ukazują się dane techniczne dla OPEL Insignia Active LPG MR`14 w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Insignia Active |
| Generacja | A |
| Wersja | Sports Tourer LPG |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna / gaz LPG |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2014 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1364 cm³ |
| Moc | 103 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2165 kg |
| Szerokość | 1858 mm |
| Długość | 4842 mm |
| Wysokość | 1484 mm |
| Pakiety |
|