Model
718 Boxster MR`16 to 2 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 4 pasażerów. Rozstaw osi w 718 Boxster MR`16 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 4379 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1801 mm szerokości oraz 1280 mm wysokości. Porsche produkował ten model 6 wersjach w latach 2016 - 2021.
Czytaj więcej o PORSCHE 718 Boxster
Silnik
Porsche 718 Boxster MR`16 w wersji S Aut. ma silnik, którego benzyna stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 2497 cm3 generuje moc 350 KM. W przypadku tego wariantu Porsche 718 Boxster mówimy o aucie posiadającym napęd tylny zblokowany (4x2). Ten Porsche ma automatyczną przekładnię, która jest 7-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na Porsche 718 Boxster tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 2 wersji silnikowych.
Wyposażenie
718 Boxster MR`16 w wersji S Aut. to jedna z 6 wersji, modelu 718 Boxster MR`16. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji Porsche 718 Boxster MR`16 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Porsche 718 Boxster MR`16 występuje w 1 wersjach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | Porsche |
|---|---|
| Model | 718 Boxster |
| Generacja | Typ 982 |
| Wersja | S Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | tylny zblokowany (4x2) |
| Typ nadwozia | roadster |
| Produkcja Od | 2016 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 2497 cm³ |
| Moc | 257 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1695 kg |
| Szerokość | 1801 mm |
| Długość | 4379 mm |
| Wysokość | 1280 mm |
| Pakiety |
|