Model
Decydując się na samochód taki jak RENAULT Modus będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość nadwozia wynosi 3874 mm. Poza tym Modus ma 1586 mm wysokości. Jego szerokość to 1695 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego RENAULT Modus MR`08 wynosi 1640 kg. Samochód produkowany był przez RENAULT w latach 2004 - 2012.
Silnik
Pod maską RENAULT Modus MR`08 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten motor ma pojemność skokową 1149 cm3. W rzeczonej wersji RENAULT Modus uzyskuje moc maksymalną na poziomie 101 KM. Opisywany model RENAULT Modus MR`08 Alize TCE posiada manualną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 5-biegowa.
Wyposażenie
Modus MR`08 w wersji Alize TCE to jedna z 7 wersji, modelu Modus MR`08. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji RENAULT Modus MR`08 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla RENAULT Modus MR`08 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Modus |
| Generacja | JP0 |
| Wersja | Alize TCE |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2008 |
| Produkcja Do | 2009 |
| Pojemność silnika | 1149 cm³ |
| Moc | 74 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1640 kg |
| Szerokość | 1695 mm |
| Długość | 3874 mm |
| Wysokość | 1586 mm |
| Pakiety |
|