Model
SSANGYONG Rodius Crystal Plus to auto dla 7 osób. Dostęp do wnętrza dostarcza 5 drzwi. Rodius 2.0 e-XDI MR`14 Crystal Plus to samochód o długości nadwozia wynoszącej 5130 mm, a pozostałe wymiary to: 1915 mm (szerokość) oraz 1815 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia poprawną przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji SSANGYONG Rodius przypada na lata 2013 - 2019.
Czytaj więcej o SSANGYONG Rodius
Silnik
Pod maską SSANGYONG Rodius 2.0 e-XDI MR`14 znajdziemy silnik o 155 KM mocy i pojemności 1998 cm3. Jest to jeden z 2 silników, które SSANGYONG przewidział dla tego modelu. Rodius 2.0 e-XDI MR`14 posiada napęd tylny (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w SSANGYONG Rodius 2.0 e-XDI MR`14 odpowiedzialna jest manualna przekładnia ( 6-biegowa ). Silnik w Rodius 2.0 e-XDI MR`14 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Rodius 2.0 e-XDI MR`14 jest ich 8 ).
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 8 wersjach wyposażenia. Prezentowany SSANGYONG to egzemplarz w poziomie określanym nazwą Crystal Plus. Rodius 2.0 e-XDI MR`14 posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak ukazują się dane techniczne dla SSANGYONG Rodius 2.0 e-XDI MR`14 w odrębnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | SSANGYONG |
|---|---|
| Model | Rodius |
| Generacja | II |
| Wersja | Crystal Plus |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1998 cm³ |
| Moc | 114 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2750 kg |
| Szerokość | 1915 mm |
| Długość | 5130 mm |
| Wysokość | 1815 mm |
| Pakiety |
|