Model
Decydując się na samochód taki jak SSANGYONG Rodius będzie można zabrać na pokład 7 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość nadwozia wynosi 5130 mm. Poza tym Rodius ma 1815 mm wysokości. Jego szerokość to 1915 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego SSANGYONG Rodius 2.2 DTR MR`16 wynosi 2750 kg. Samochód produkowany był przez SSANGYONG w latach 2013 - 2019.
Czytaj więcej o SSANGYONG Rodius
Silnik
Pod maską Rodius działa silnik, którego paliwem jest olej napędowy, o pojemności 2157 cm3 i mocy maksymalnej 178 KM. Moc trafia do kół poprzez napęd tylny (4x2). W aucie znajduje się 6-biegowa manualna przekładnia. SSANGYONG przewidział dla modelu Rodius 2 wersji silnikowych, które mogą być zestawiane z różnymi wersjami wyposażenia, których producent przewidział 7.
Wyposażenie
Rodius 2.2 DTR MR`16 w edycji Sapphire to jedna z 7 wersji, modelu Rodius 2.2 DTR MR`16. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji SSANGYONG Rodius 2.2 DTR MR`16 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla SSANGYONG Rodius 2.2 DTR MR`16 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | SSANGYONG |
|---|---|
| Model | Rodius |
| Generacja | II |
| Wersja | Sapphire |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 2157 cm³ |
| Moc | 131 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2750 kg |
| Szerokość | 1915 mm |
| Długość | 5130 mm |
| Wysokość | 1815 mm |
| Pakiety |
|