Model
Decydując się na samochód taki jak SSANGYONG Rodius będzie można zabrać na pokład 7 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość karoserii wynosi 5130 mm. Poza tym Rodius ma 1815 mm wysokości. Jego szerokość to 1915 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego SSANGYONG Rodius 2.2 DTR MR`16 wynosi 2850 kg. Samochód produkowany był przez SSANGYONG w latach 2013 - 2019.
Czytaj więcej o SSANGYONG Rodius
Silnik
SSANGYONG Rodius 2.2 DTR MR`16 w wersji Sapphire 4WD Aut. ma silnik, którego olej napędowy stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 2157 cm3 generuje moc 178 KM. W przypadku tego wariantu SSANGYONG Rodius mówimy o samochodzie posiadającym napęd 4WD (4x4). Ten SSANGYONG ma automatyczną przekładnię, która jest 7-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na SSANGYONG Rodius tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 2 wersji silnikowych.
Wyposażenie
W cenniku spotkamy Rodius 2.2 DTR MR`16 w wersji Sapphire 4WD Aut.. Sapphire 4WD Aut. to jedna z 7 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie SSANGYONG. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych SSANGYONG Rodius 2.2 DTR MR`16. Wśród parametrów znajdują się wartości zawierające każdej z 7 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | SSANGYONG |
|---|---|
| Model | Rodius |
| Generacja | II |
| Wersja | Sapphire 4WD Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 2157 cm³ |
| Moc | 131 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2850 kg |
| Szerokość | 1915 mm |
| Długość | 5130 mm |
| Wysokość | 1815 mm |
| Pakiety |
|