Model
SUBARU XV, produkowany w latach 2011 - 2018 , może zgodnie z homologacją przewozić 5 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny zapewnia 5 drzwi. Ponieważ XV ma 4450 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie SUBARU XV 2.0 DPF MR`12 E5 ma 1570 mm wysokości i 1780 mm szerokości. SUBARU XV 2.0 DPF MR`12 E5 jest dostępny w 3 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską SUBARU XV 2.0 DPF MR`12 E5 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi olej napędowy. Ten silnik ma pojemność skokową 1998 cm3. W niniejszej wersji SUBARU XV wytwarza moc maksymalną na poziomie 147 KM. Opisywany model SUBARU XV 2.0 DPF MR`12 E5 Active posiada manualną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 6-biegowa.
Wyposażenie
W specyfikacji producent zaplanował łącznie aż 3 wersji wyposażenia. Prezentowany XV to wersja Active. Takie auto nosi oznaczenie XV 2.0 DPF MR`12 E5.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela wykazuje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych SUBARU XV 2.0 DPF MR`12 E5
Najważniejsze dane
| Marka | SUBARU |
|---|---|
| Model | XV |
| Generacja | I |
| Wersja | Active |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1998 cm³ |
| Moc | 108 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1960 kg |
| Szerokość | 1780 mm |
| Długość | 4450 mm |
| Wysokość | 1570 mm |
| Pakiety |
|