Model
SUZUKI SX4, produkowany w latach 2006 - 2014 , może zgodnie z homologacją przewozić 5 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny daje 5 drzwi. Ponieważ SX4 ma 4150 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie SUZUKI SX4 VVT MR`10 E5 ma 1620 mm wysokości i 1755 mm szerokości. SUZUKI SX4 VVT MR`10 E5 jest dostępny w 13 wersjach wyposażenia.
Silnik
W tej wersji SUZUKI SX4 VVT MR`10 E5 znajduje się silnik, którego paliwem jest benzyna. Silnik pracujący w SX4 VVT MR`10 E5 posiada pojemność 1586 cm3. Jego moc to 120 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 5-biegowa ) manualnej. W tym modelu SUZUKI SX4 znajduje się napęd 4WD (4x4). Poza wymienioną odmianą, ten model SUZUKI SX4 posiada jeszcze 13 wersji.
Wyposażenie
SUZUKI SX4 VVT MR`10 E5 w wersji Premium 4WD. Jest to jedna z 13 wariantów wyposażenia, którą SUZUKI przewidział do tego modelu SX4. Szczegóły specyfikacji SUZUKI SX4 VVT MR`10 E5 można znaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela pokazuje dane techniczne poszczególnych wersji SUZUKI SX4 w latach 2006 - 2014
Najważniejsze dane
| Marka | SUZUKI |
|---|---|
| Model | SX4 |
| Generacja | EY/GY |
| Wersja | Premium 4WD |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2014 |
| Pojemność silnika | 1586 cm³ |
| Moc | 88 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1685 kg |
| Szerokość | 1755 mm |
| Długość | 4150 mm |
| Wysokość | 1620 mm |
| Pakiety |
|