Model
SUZUKI SX4 Premium Aut. to auto dla 5 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 5 drzwi. SX4 VVT MR`10 E5 Premium Aut. to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4120 mm, a pozostałe wymiary to: 1730 mm (szerokość) oraz 1565 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia właściwą przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji SUZUKI SX4 przypada na lata 2006 - 2014.
Silnik
W tej odmianie SUZUKI SX4 VVT MR`10 E5 znajduje się silnik, którego paliwem jest benzyna. Silnik pracujący w SX4 VVT MR`10 E5 posiada pojemność 1586 cm3. Jego moc to 120 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 4-biegowa ) automatycznej. W tym modelu SUZUKI SX4 znajduje się napęd przedni (4x2). Poza wymienioną odmianą, ten model SUZUKI SX4 posiada jeszcze 13 wersji.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 13 wersji wyposażenia. W wypadku tego wersji jest to SX4 VVT MR`10 E5 Premium Aut.. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
SUZUKI SX4 VVT MR`10 E5 istnieje w 1 odmianach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | SUZUKI |
|---|---|
| Model | SX4 |
| Generacja | EY/GY |
| Wersja | Premium Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1586 cm³ |
| Moc | 88 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1685 kg |
| Szerokość | 1730 mm |
| Długość | 4120 mm |
| Wysokość | 1565 mm |
| Pakiety |
|