Model
SX4 DDiS MR`10 to 5 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 5 pasażerów. Rozstaw osi w SX4 DDiS MR`10 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 4150 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1755 mm szerokości oraz 1620 mm wysokości. SUZUKI produkował ten model 7 wersjach w latach 2006 - 2014.
Silnik
Pod maską SUZUKI SX4 DDiS MR`10 działa jednostka o pojemności 1956 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest olej napędowy i wytwarza moc na poziomie 135 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest 4WD (4x4). Poza wymienioną wyżej wersją SUZUKI przewidział 4 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
W specyfikacji producent zaplanował łącznie aż 7 wersji wyposażenia. Prezentowany SX4 to wersja Topline Edition 4WD. Takie samochód nosi oznaczenie SX4 DDiS MR`10.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
SUZUKI SX4 DDiS MR`10 - dane techniczne dla wszystkich wersji nadwoziowych występujących w latach 2006 - 2014.
Najważniejsze dane
| Marka | SUZUKI |
|---|---|
| Model | SX4 |
| Generacja | EY/GY |
| Wersja | Topline Edition 4WD |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2011 |
| Produkcja Do | 2011 |
| Pojemność silnika | 1956 cm³ |
| Moc | 99 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1810 kg |
| Szerokość | 1755 mm |
| Długość | 4150 mm |
| Wysokość | 1620 mm |
| Pakiety |
|