Model
VOLKSWAGEN Amarok BiTDI MR`10 E5 2.8t wytwarzano w latach 2010 - 2022. Wymiary tego VOLKSWAGEN Amarok to: długość - 5181 mm, szerokość - 1944 mm oraz wysokość - 1834 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny zapewnia 4 drzwi. Ze względu na swój rozmiar Amarok waży 2820 kg co jest przeciętnym rezultatem w swojej klasie. Ten Amarok BiTDI MR`10 E5 2.8t występuje w 1 wersjach nadwozia.
Czytaj więcej o VOLKSWAGEN Amarok
Silnik
Pod maską Amarok działa jednostka napędowa o pojemności 1968 cm3. Prezentowany Amarok BiTDI MR`10 E5 2.8t jest napędzany paliwem jakim jest olej napędowy. Model posiada silnik o mocy 163 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 6-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest tylny (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową VOLKSWAGEN Amarok występuje w 5 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Prezentowany auto występuje w 6 edycji wyposażenia, a ten Amarok to wersja Basic. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup VOLKSWAGEN Amarok BiTDI MR`10 E5 2.8t na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
VOLKSWAGEN Amarok BiTDI MR`10 E5 2.8t występuje w 1 odmianach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | VOLKSWAGEN |
|---|---|
| Model | Amarok |
| Generacja | 2H |
| Wersja | Basic |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | pick-up z podwójną kabiną |
| Produkcja Od | 2010 |
| Produkcja Do | 2011 |
| Pojemność silnika | 1968 cm³ |
| Moc | 120 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2820 kg |
| Szerokość | 1944 mm |
| Długość | 5181 mm |
| Wysokość | 1834 mm |