Model
VOLKSWAGEN Scirocco Perfectline R-Style to auto dla 4 osób. Dostęp do wnętrza dostarcza 3 drzwi. Scirocco 2.0 MR`08 Perfectline R-Style to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4256 mm, a pozostałe wymiary to: 1810 mm (szerokość) oraz 1404 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia poprawną przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji VOLKSWAGEN Scirocco przypada na lata 2008 - 2017.
Czytaj więcej o VOLKSWAGEN Scirocco
Silnik
Pod maską Scirocco działa silnik, którego paliwem jest benzyna, o pojemności 1984 cm3 i mocy maksymalnej 211 KM. Moc trafia do kół poprzez napęd przedni (4x2). W samochodzie znajduje się 6-biegowa manualna przekładnia. VOLKSWAGEN przewidział dla modelu Scirocco 3 wersji silnikowych, które mogą być zestawiane z różnymi wersjami wyposażenia, których producent przewidział 8.
Wyposażenie
Scirocco 2.0 MR`08 w edycji Perfectline R-Style to jedna z 8 wersji, modelu Scirocco 2.0 MR`08. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji VOLKSWAGEN Scirocco 2.0 MR`08 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych VOLKSWAGEN Scirocco 2.0 MR`08. Wśród parametrów znajdują się wartości dotyczące każdej z 8 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | VOLKSWAGEN |
|---|---|
| Model | Scirocco |
| Generacja | 13 |
| Wersja | Perfectline R-Style |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | coupe |
| Produkcja Od | 2014 |
| Produkcja Do | 2014 |
| Pojemność silnika | 1984 cm³ |
| Moc | 155 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1740 kg |
| Szerokość | 1810 mm |
| Długość | 4256 mm |
| Wysokość | 1404 mm |
| Pakiety |
|