Model
Aby komfortowo przewozić 4 osób, producent - VOLKSWAGEN - wyposażył Scirocco GP w 4 -cioro drzwi. Wysoki 1406 mm pojazd ma 4256 mm długości i 1810 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 1820 kg. VOLKSWAGEN produkował Scirocco GP 2.0 TDI MR`15 w 3 wersjach w latach 2008 - 2017.
Czytaj więcej o VOLKSWAGEN Scirocco
Silnik
Pod maską Scirocco GP działa jednostka napędowa o pojemności 1968 cm3. Prezentowany Scirocco GP 2.0 TDI MR`15 jest napędzany paliwem jakim jest olej napędowy. Model posiada motor o mocy 184 KM i automatyczną skrzynię biegów, która jest 6-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową VOLKSWAGEN Scirocco GP występuje w 3 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 3 wersjach wyposażenia. Prezentowany VOLKSWAGEN to egzemplarz w poziomie określanym nazwą Perfectline R-Style DSG. Scirocco GP 2.0 TDI MR`15 posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
VOLKSWAGEN Scirocco GP 2.0 TDI MR`15 - dane techniczne dla wszystkich wersji nadwoziowych występujących w latach 2008 - 2017.
Najważniejsze dane
| Marka | VOLKSWAGEN |
|---|---|
| Model | Scirocco GP |
| Generacja | 13 |
| Wersja | Perfectline R-Style DSG |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | coupe |
| Produkcja Od | 2014 |
| Produkcja Do | 2017 |
| Pojemność silnika | 1968 cm³ |
| Moc | 135 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1820 kg |
| Szerokość | 1810 mm |
| Długość | 4256 mm |
| Wysokość | 1406 mm |
| Pakiety |
|