Model
Decydując się na samochód taki jak Volvo V50 będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość nadwozia wynosi 4522 mm. Poza tym V50 ma 1457 mm wysokości. Jego szerokość to 1770 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego Volvo V50 2.5 T5 MR`08 wynosi 2000 kg. Samochód produkowany był przez Volvo w latach 2004 - 2012.
Silnik
Pod maską Volvo V50 2.5 T5 MR`08 działa jednostka o pojemności 2521 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest benzyna i generuje moc na poziomie 230 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą automatycznej skrzyni biegów. 5-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją Volvo przewidział 9 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
W katalogu producent założył łącznie aż 29 wersji wyposażenia. Prezentowany V50 to wersja Business Edition Getr. Takie auto nosi oznaczenie V50 2.5 T5 MR`08.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela pokazuje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych Volvo V50 2.5 T5 MR`08
Najważniejsze dane
| Marka | Volvo |
|---|---|
| Model | V50 |
| Generacja | 544/545 |
| Wersja | Business Edition Getr |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2011 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 2521 cm³ |
| Moc | 169 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2000 kg |
| Szerokość | 1770 mm |
| Długość | 4522 mm |
| Wysokość | 1457 mm |
| Pakiety |
|