Odkurzacz samochodowy doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Urządzenie jest lekkie i ma ergonomiczną konstrukcję – bez problemu można je przechowywać i zabierać w podróż. W ciągu dosłownie dziesięciu minut jesteśmy w stanie dokładnie wyczyścić wnętrze pojazdu, w tym nawet najtrudniej dostępne miejsca Zaopatrując się w taki sprzęt należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. W pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić jego moc, pojemność zbiornika na nieczystości oraz końcówkę czyszczącą. Odkurzacz musi mieć wygodny uchwyt oraz być lekki – przełoży się to na komfort jego użytkowania. Podpowiadamy, które modele polecane są przez kierowców i gwarantują skuteczność oraz wygodę sprzątania.

Odkurzacz samochodowy Black&Decker PD 1200 AV

Nasz przegląd odkurzaczy samochodowych otwiera urządzenie producenta Black&Decker. PD 1200 AV jest poręczny, praktyczny i został wykonany z bardzo dobrych jakościowo tworzyw. Dzięki zgrabnej konstrukcji, można przechowywać go w mniejszej szafie w domu, a także zabierać ze sobą w podróż. Wyposażony został w zbiornik na kurz o pojemności 0,56 l, przewód o długości 5 m, wtyczkę do gniazda samochodowego czy długą końcówkę szczelinową - dokładnie wyczyścimy wszystkie zakamarki w aucie. Odkurzacz umożliwia maksymalny przepływ powietrza, wynoszący 1014 l/min. Sprawdź ofertę!

Odkurzacz samochodowy Philips FC6149

Odkurzacz samochodowy marki Philips wyróżnia się mocą ssania wynoszącą 22 W, 0,5 l pojemnikiem na nieczystości oraz przeźroczystą komorą pyłową. Model ten wyposażony jest w baterię, która na jednym naładowaniu, umożliwia urządzeniu pracę do 11 min. Bez problemu zdążymy dokładnie wysprzątać wnętrze pojazdu. Identycznie jak wyżej wymieniony model, działa bardzo cicho. Przeznaczony jest do odkurzania na sucho oraz ma wbudowany wskaźnik poziomu naładowania. To skuteczne urządzenie, które dostępne jest w atrakcyjnej cenie. Sprawdź ofertę!

Odkurzacz samochodowy Ring Automotive Revac2

Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w samochodzie, jak i w domu. Wyposażone zostało w akumulator litowo-jonowy, który pozwala urządzeniu na pracę do 16 min. Revac 2 o mocy 16,5 W ma wbudowane również światło LED, a także wyjmowane filtry, które szybko i komfortowo można wyczyścić. Dodatkowo ten odkurzacz samochodowy został wyposażony w trwałą i miękką szczotkę do zbierania wszelkiego rodzaju brudu oraz podwójny przycisk zasilania. Model ten pozwala na pozbycie się kurzu nawet z trudno dostępnych miejsc. Jest bardzo poręczny i lekki – waży zaledwie 1,382 kg. Sprawdź ofertę!

Odkurzacz samochodowy Black&Decker NV1210AV

Poziom hałasu 50 dB, pojemność zbiornika na zanieczyszczenia 0,37 l, długość przewodu 5 m, ergonomiczna konstrukcja oraz moc zasysania 12 V – to najważniejsze parametry techniczne drugiego modelu odkurzacza samochodowego, oferowanego przez Black&Decker. Sprzęt wyróżnia się trwałą i nowoczesną obudową, wyprodukowaną z bardzo dobrej jakości tworzyw. Dodatkowo przykuwa uwagę swoim nietuzinkowym designem. Urządzenie jest bardzo poręczne i znakomicie trzyma się w dłoni. Pozwala na szybkie, efektywne i komfortowe sprzątanie wnętrza samochodu. Sprawdź ofertę!

Odkurzacz samochodowy Hyundai HVC101

Nasze zestawienie zamyka odkurzacz samochodowy marki Hyundai. HVC101 wyróżnia się cichą pracą – poziom hałasu wynosi jedynie 74 dB. Akumulator ładuje się w przeciągu 10 h i umożliwia działanie urządzenia do 18 min. Wzbogacony został o lampkę kontrolną oraz wskaźnik zapełnienia zbiornika na kurz. Model ten jest bardzo lekki, bo waży zaledwie 0,87 kg. Przeznaczony jest do sprzątania zarówno na sucho, jak i mokro. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów oraz trwałych części. Szybko i dokładnie wyczyścimy wnętrze samochodu. Gwarantuje on efektywną i komfortową pracę przez lata. Sprawdź ofertę!