Może tego nie zauważyliście, ale już od pewnego czasu treści motoryzacyjne dla obu serwisów należących do naszej grupy były przygotowywane przez jeden zespół redakcyjny. Przez ten czas udowodniliśmy, że potrafimy stworzyć profesjonalne treści, szczegółowo opisujące problemy związane z codzienną eksploatacją Waszych aut, a jednocześnie zaspokoić potrzeby miłośników samochodów, poszukujących ciekawostek i najświeższych informacji ze świata motoryzacji. Dostrzegliśmy jednak, że stosowanie tak sztucznego podziału może komplikować Wam dotarcie do tych treści, których właśnie poszukujecie. Efekt – chyba oczywisty: postanowiliśmy stworzyć najlepsze miejsce w sieci, które kompleksowo zaspokoi potrzeby każdego fana motoryzacji.

Zamknięcie serwisu Moto.Onet.pl nie wiąże się na szczęście ze zmianą strategii tworzenia treści ani ich ograniczeniem. Wręcz przeciwnie, możecie być pewni, że od 1 kwietnia w serwisie Auto-Swiat.pl znajdziecie jeszcze więcej ciekawych materiałów, które zadowolą zarówno osoby interesujące się najnowszymi trendami w branży moto, jak i te, które motoryzacyjne pasje skierowały ku autom używanym. Specjalne miejsce mają także fani samochodów z duszą – tych nieco starszych, czyli youngtimerów, i tych naprawdę wiekowych – oldtimerów. To wszystko znajdziecie w serwisie Auto-Swiat.pl.

To niejedyna zmiana, bowiem już 1 kwietnia wszystkie treści o tematyce motoryzacyjnej, które pojawią się na stronie głównej najlepszego portalu w naszym kraju, czyli serwisu Onet.pl, będą od początku do końca przygotowane dla Was przez nasz zespół. Nie musicie już się zastanawiać, gdzie trafiliście ze strony głównej Onet.pl, bo oczywiste będzie to, że trafiliście na Auto-Swiat.pl. To dzięki Wam jesteśmy teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy, i możemy jedynie obiecać, że przez kolejne dni, tygodnie, miesiące i lata zrobimy wszystko, żeby nasze materiały zawsze budziły w Was emocje. Bo to właśnie emocje były, są i będą bardzo ważne dla każdej osoby choć trochę interesującej się motoryzacją.