Creme21 – rajd youngtimerów

| Aktualizacja
Dodaj w Google
W tym roku mieliśmy okazję brać udział w tym specyficznym rajdzie w ramach zespołu Opel Classic i startowaliśmy Oplem Mantą z 1975 roku. Dlaczego ten rajd jest specyficzny? Ponieważ auta, które biorą w nim udział mają co najmniej 21 lat jeszcze nie stały się zabytkami, ale już należą do pojazdów kolekcjonerskich.
Podróżując w kawalkadzie tych klasyków nasunęły się dwa ważne wnioski. Pierwsze to fakt, że do codziennej jazdy nie potrzeba wcale naszpikowanych nowoczesnymi gadżetami aut prosto z salonu. Ba nawet stwierdzamy, że te pozbawione wspomagania kierownicy, prawego lusterka czy klimatyzacji potrafią dać mnóstwo frajdy. Jednocześnie prowadząc taki samochód nie odczuwa się nadmiernego zmęczenia.

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Skrót artykułu