Logo
WiadomościAktualnościFerrari 612 Scaglietti Sessanta: jubilat

Ferrari 612 Scaglietti Sessanta: jubilat

Autor Lesław Sagan
Lesław Sagan

Ferrari przygotowalo z okazji swojego sześćdziesięciolecia wyjątkową edycję specjalną. Tylko 60 egzemplarzy z przydomkiem Sessanta trafi do sprzedaży po premierze w Genewie.

Ferrari 612 Scaglietti Sessanta: jubilat
Zobacz galerię (8)
Auto Świat
Ferrari 612 Scaglietti Sessanta: jubilat

Nie będzie to jedynie zwykła wersja 612 Scaglietti. Już wiadomo, że 60 wyjątkowych egzempalrzy otrzyma skrzynie biegów z modelu F1 Ferrari, 19-calowe obręcze kół z metali lekkich, specjalną atrapę wlotu powietrza, czarna barwe na całym podwoziu oraz w tym samym tonie chromowane końcówki układu wydechowego. Nie zabraknie także ceramiczno-karbonowego systemu hamulcowego z zaciskami w czarnym kolorze.

Wnętrze w skórach w dwóch barwach - szarej Grigio Scuro i burgundowej Rubino Micalizzato, które można podglądać przez elektrycznie sterowane okno dachowe. Możliwe jest trzystopniowe ustawienie jego przyciemnienia. W wyposażeniu znalazł się także system audio Bose z tunerem TV i wyświetlaczem LCD w środkowym panelu oraz sensor parkowania. Pojazd wyposażony jest w także w przycisk startera, który umieszczony został tuż obok koła kierownicy.

Autor Lesław Sagan
Lesław Sagan
Powiązane tematy: