Już niedługo poznamy szczegóły kampanii Motointegratora, opartej o ścisłą współpracę z Krzysztofem Hołowczycem. Ten popularny, polski sportowiec, komentuje to w ten sposób:

– Z Motointegratorem nasze drogi zeszły się już na początku jego istnienia, bowiem we wrześniu ubiegłego roku wystartowałem w ich barwach w Masters Race podczas Inter Cars Motor Show, a kilka tygodni później w czasie 69. Rajdu Polski utworzyliśmy zespół razem z Krzysztofem Oleksowiczem, właścicielem Inter Cars S.A. Od pierwszego kontaktu z Motointegratorem i Inter Cars czułem niezwykły entuzjazm i pasję ludzi tworzących te przedsięwzięcia. Teraz cieszę się, że wezmę udział w budowaniu bardzo dynamicznej i innowacyjnej marki, której istota jest tak bliska mojej motoryzacyjnej pasji. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się zmienić internetowy rynek usług motoryzacyjnych w Polsce.

Motointegrator to projekt grupy Inter Cars. Serwis jest platformą, która nie tylko umożliwia zakup części, opon i akcesoriów samochodowych, ale również ich montażw jednym z ponad 5000 warsztatów sieci Inter Cars. Od czasu premiery (1 września 2012) stronę www.motointegrator.pl odwiedziły ponad 3 miliony użytkowników. Ten wynik daje jej pierwsze miejsce wśród internetowych sklepów motoryzacyjnych.

– Dla nas, jako nowej marki na rynku, współpraca z Krzysztofem otwiera możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Jest uosobieniem idei, którą chcemy promować jako marka. Wielokrotnie udowadniał jak dużo pracy wymaga dążenie do sukcesu, a ambicja i gra fair play są od wielu lat kojarzone z jego osobą. Taki właśnie kierunek obraliśmy tworząc markę Motointegrator.

Krzysztof Hołowczyc to jeden z najbardziej utytułowanych i z pewnością najbardziej znany polski kierowca rajdowy. Wielokrotny mistrz Polski, mistrz i wicemistrz Europy. Na swoim koncie ma również kilka rekordowych wyników w historii polskiego sportu samochodowego, m.in. 6 miejsce w zaliczanym do WRC 66. Rajdzie Polski (2009) oraz dwukrotnie 5. miejsce w legendarnym rajdzie Dakar (2009, 2011). Od wielu lat Hołowczyc należy do najlepiej rozpoznawanych polskich sportowców.

Tak podsumował decyzję o podjęciu współpracy Krzysztof Soszyński, v-ce prezes Inter Cars S.A.

Marka prowadzi również działania społecznościowe związane z komunikacją na portalu Facebook - www.facebook.com/MotoIntegrator oraz na swoim blogu – www.300kucy.pl . To tam właśnie fani Motointegratora i czytelnicy bloga będą mogli nawiązać bezpośredni kontakt z popularnym Hołkiem.