W ramach promocji użytkownikom samochodów Hyundai oferowane będą darmowe przeglądy, które swym zakresem obejmują ponad 20 newralgicznych punktów.

Promocyjna oferta serwisowa obejmuje ponadto nawet do 35 procent niższe ceny oryginalnych części zamiennych oraz 15 procent rabatu na oleje silnikowe.

Hyundai zachęca Użytkowników samochodów tej marki, aby przed sezonem zimowym upewnili się, że ich auto jest w pełni sprawne. Hasło przewodnie kampanii reklamowej brzmi „Serwis Hyundai. Klucz do pewności”. Hyundai komunikuje w ten sposób, iż w trosce o swoich Klientów świadczy bezpłatną usługę przeglądową, która jest "kluczem" do potwierdzenia/zapewnienia użytkowników samochodów Hyundai o sprawności i bezpieczeństwie ich aut, w warunkach zimowych.

Rolą Autoryzowanych Serwisów Hyundai jest zadbanie o prawidłowy stan techniczny samochodów w sposób rzetelny i profesjonalny, a przy tym niedrogi.

Informacją szczególnie ważną dla Klientów jest fakt, że darmowy przegląd swym zakresem jest skromniejszy niżeli typowy przegląd okresowy, stąd nie może stanowić jego substytutu, a tym samym nie może być wstemplowany do Książki Gwarancyjnej w miejsce przeznaczone na potwierdzenie obsługi okresowej.

Klienci mogą natomiast oczekiwać, iż wykonanie darmowego przeglądu zostanie potwierdzone poprzez podpisaną i podstemplowaną kartę przeglądową oraz poprzez odpowiednią adnotacją w dokumencie gwarancyjnym.