W przedostanim wyścigu sezonu na torze Hockenheimring polski kierowca zajął szóste miejsce, a piąte w pucharowej stawce. To pozwoliło 21-letniemu warszawianinowi cieszyć się z końcowego sukcesu. Nad kolejnym zawodnikiem Nicolajem Møller Madsenem uzyskał bezpieczną przewagę 28 punktów. Zwycięstwo w tej rundzie przypadło gościnnie startującemu René Rastowi.

W drugim wyścigu w Hockenheim, chociaż Kisiel już mógł cieszyć się ze zdobycia tytułu, stoczył zaciętą walkę i linię mety przejechał na czwartej pozycji. Podobnie jak wcześniej teraz też zwycięstwo przypadło Gościowi, tym razem Marco Bonanomiemu.

Jan Kisiel został mistrzem pierwszej edycji pucharu Audi Sport TT. Druga z naszych reprezentantów Gosia Rdest została sklasyfikowana na dwunastym miejscu.

Jan Kisiel

Jan Kisiel zaczynał sportową karierę od wyścigów kartingowych. W 2011 roku zajął trzecie miejsce w Renault Clio Cup Bohemia, rok póżniej w tej serii był drugi (tylko dlatego, że z powodu młodego wieku nie dopuszczono go do startu na północnej pętli Nürburgringu). W latach 2013-14 dwikrotnie zajął trzecią lokatę w Volkswagen Castrol Cup.