W internetowym forum klubu uczestniczy już blisko 7000 osób.

Na stronie www.mitsumaniaki.com można znaleźć wiele informacji na temat wszystkich dostępnych modeli, zebrać opinie na ich temat, podyskutować na forum z innymi „Mitsumaniakami”.

Jednym z ciekawszych projektów klubu jest Mitsumaniaki Assistance, dzięki któremu klubowicze pomagają sobie wzajemnie w razie kłopotów na drogach na terenie całego kraju. Jak piszą założyciele klubu - to projekt Miłośników Mitsubishi, który ma za zadanie łączyć, informować, pomagać...

Honorowymi członkami klubu są Mistrz Europy w Rajdach Samochodowych Maciej Wisławski oraz kierowca rajdowy Mariusz Stec.

Liczba uczestników corocznych zlotów dynamicznie wzrasta. Spotkanie co roku przeradza się w trzydniowy piknik rodzinny, gdyż do klubu należą nawet trzypokoleniowe rodziny.

Zapraszamy na VI Oficjalny Zlot Miłośników Mitsubishi, który odbędzie się w Grudziądzu w dniach 29 - 31sierpnia.

W programie spotkania przewidziano ognisko integracyjne, dyskoteki, koncerty, konkursy, konkurencje sprawnościowe, niespodzianki, prezentacje - nie tylko motoryzacyjne, mistrzostwa piłki kopanej Mitsumaniaków, strzelanie do celu, atrakcje dla dzieci: zoo, trampoliny, piramidę meksykańską, quady, autodrom i wiele innych.