Oczywiście zawsze jest prestiż i stąd odnotować należy drugie pod rząd zwycięstwo Leszka Kuzaja. Ale tak naprawdę najważniejszy w tej imprezie był udział...

Tłumy kibiców przybyły, aby obserwować zmagania najlepszych polskich kierowców, oddając jednocześnie w ten sposób cześć tragicznie zmarłym Mistrzom kierownicy.

Leszek Kuzaj po znakomitym pojedynku pokonał Mariusza Steca. Junior w tym sezonie prezentuje coraz lepszą dyspozycję - jest to chyba ostatni "gwizdek" na odnoszenie przez niego sukcesów!

Na podium stanął też Robert Kus, który w ten sposób "pogodził" rajdowców.

Mariusz Małyszczycki, który zaprezentował najmocniejszy samochód w stawce - Toyotę Corollę WRC, podczas pierwszego przejazdu uderzył w krawężnik prawym tylnym kołem, uszkadzając wahacz, piastę i felgę. Strata okazała się zbyt duża, by ją nadrobić podczas drugiego przejazu i załoga Mariusz Małyszczycki i Jarek Baran wycofała się z imprezy...

W gronie załóg w samochodach z napędem na jedną oś najlepsi okazali się Daniel Kamieński i Paweł Hankiewicz (Renault Clio Williams -jedenasta lokata), którzy wyprzedzili zwycięzców w klasie 1., Ariela Piotrowskiego i Annę Wódkiewicz (CitroënC2 R2 - dwunaste miejsce).

Wyniki 2. Superoesu - Memoriału Mariana Bublewicza i Janusza Kuliga

1. Leszek Kuzaj i Tomasz Borysławski (Subaru Impreza WRX STi) - 151,7 min.;2. Mariusz Stec i Zbigniew Gruszka (Mitsubishi Lancer Evo IX) - strata 3,4 sek.;3. Robert Kus i Michał Kuśnierz (Mitsubishi Lancer Evo VI) - 3,4 sek.;4. Paweł Dytko i Maciej Gleixner (Mitsubishi Lancer Evo IX) - 5,5 sek.;5. Michał Bębenek i Grzegorz Bębenek (Mitsubishi Lancer Evo IX) - 6,5 sek.;6. Grzegorz Duda i Paweł Reising (Mitsubishi Lancer Evo VIII) - 10,1 sek.;7. Sławomir Sawicki i Robert Hundla (Mitsubishi Lancer Evo IX) - 13,3 sek.;8. Tomasz Mikołajczyk i Grzegorz Malm (Mitsubishi Lancer Evo IX) - 14,5 sek.;9. Janusz Szafraniec i Łukasz Wawrzyńczyk (Mitsubishi Lancer Evo VIII) - 17,2 sek.;10. Szymon Ruta i Dariusz Burkat (Subaru Impreza WRX STi) - 19,8 sek.

Działaczom Automobilklubu Krakowskiego należą się słowa najwyższego uznania za sprawne przeprowadzenie imprezy.