Jednym z nich jest 11-letni Piotr Dobija. Młody zawodnik Automobilklubu Rzemieślnik ściga się dopiero drugi sezon, a już osiągnął sukcesy. W pierwszym roku startów zdobył piąte miejsce w mistrzostwach kraju w klasie Młodzik 60. Miniony sezon zakończył się o wiele lepiej. Piotr wywalczył tytuły w kategoriach Easykart 60 oraz Mini ROK 125. Gdyby nie jednodniowy harmonogram ostatnich zawodów sezonu w Suwałkach, mogła być szansa na jeszcze jedno zwycięstwo. A tak pozostało tylko drugie miejsce w końcowej klasyfikacji klasy Młodzik 60. W tej kategorii mistrzem został Jakub Dalewski z Automobilklubu Zielonogórskiego Duet. Piotr jest uczniem jednej z warszawskich szkół. Obok kartingu pasjonuje się narciarstwem i jazdą na rowerze. Jego hobby to tenis, gra na perkusji, pływanie oraz modelarstwo. W wyścigach kartingowych zaletą Piotra jest to, że bardzo szybko uczy się on nowego toru, potrafi jeździć w dużej grupie zawodników, co jest specyfiką tego sportu, znakomicie czuje karta i charakteryzuje się ogromną wolą walki.Nauczycielem i szefem ekipy Piotra jest doświadczony zawodnik Andrzej Szymański. To 16-krotny kartingowy mistrz Polski. Mechanikiem w zespole jest natomiast Mariusz Sikora, który ściga się w samochodowym Kia Picanto Cup.