Logo

Nietrzeźwa potrąciła policjantów

Andrzej Karaczun
Andrzej Karaczun

Policjanci z komisariatu Policji w Nowogardzie podczas patrolowania miasta na ul. Bohaterów Warszawy zauważyli nieprawidłowo zaparkowany samochód marki Renault, który częściowo stał na jezdni.

Okazało się, że pojazd był pootwierany a w środku nie było nikogo. Policjanci, aby skontrolować to auto, zatrzymali się oznakowanym radiowozem przed samochodem. Włączyli światła błyskowe i udali się do pozostawionego auta.

Podczas kontrolowania pojazdu od strony Kulic na nieprawidłowo zaparkowany samochód najechał samochód marki Citroen. Uderzył w renualt a następnie w interweniujących policjantów po czym zatrzymał się uderzając w policyjny radiowóz.

Jak się okazało kierująca Citroenem 23-letnia Elwira R., znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Miała 1,8 promila alkoholu w organizmie.

W wyniku wypadku obaj policjanci z ogólnymi potłuczeniami zostali przewiezieni do szpitala.

Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KGP

Autor Andrzej Karaczun
Andrzej Karaczun
Powiązane tematy: Policja Wiadomości
Przeczytaj skrót artykułu
Zapytaj Onet Czat z AI
Poznaj funkcje AI
AI assistant icon for Onet Chat

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Skrót artykułu