Nowy Fiat Punto na 150-lecie

Robert Rybicki
Robert Rybicki
Wersja o nazwie Punto 150 ma w dwóch odcieniach aluminiowe obręcze kół, lakier metalizowany o nazwie Azzurro Italia oraz okolicznościowe logo na słupkach drzwi. W standardzie model otrzyma klimatyzację, radioodtwarzacz CD z funkcją MP3 i przednie światła mgłowe.
Do wyboru nabywcy przewidziano jedną z trzech jednostek napędowych spełniających wymagania normy Euro 5 i wyposażone w system start / stop. Dwie benzynowe o pojemności skokowej 1.2 l i mocy 69 KM oraz 1.4 l i mocy 77 KM. Silnik wysokoprężny o pojemności skokowej 1.3 l Multijet II ma moc 75 KM.
We Włoszech cena Punto 150 z czterocylindrowym silnikiem 1.2 l kosztuje 9 900 euro. Producent nie poinformował, czy ta limitowana seria będzie sprzedawana także poza Włochami.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.
Autor Robert Rybicki
Robert Rybicki
Powiązane tematy: Fiat Wiadomości

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Skrót artykułu