Pijany Ukrainiec jeździł samochodem po molo

Dodaj w Google
Policjanci z Gdańska otrzymali zawiadomienie o tym, że w Brzeźnie (dzielnica Gdańska) ktoś jeździ samochodem po molo. Okazało się, że był to 21-letni obywatel Ukrainy. Kierowca wjechał na deptak osobowym Mercedesem. W trakcie rozmowy z kierowcą funkcjonariusze wyczuli od niego zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad jeden promil alkoholu w organizmie. Kierowca został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Młody mężczyzna tłumaczył się, że nie wiedział o tym, że w Polsce nie można wjeżdżać samochodem na molo. Grozi mu teraz grzywna, utrata prawa jazdy oraz kara więzienia do dwóch lat.
Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Skrót artykułu