Pod nieobecność kontuzjowanego Tadeusza Błażusiaka obydwie rundy Mistrzostw Polski wygrał Przemysław Kaczmarczyk z AMK Nowy Targ.

Miejsce drugie zajął Karol Ceremuga z AP Krakowskiego, a trzecie Gabriel Marcinów z AMK Nowy Targ.

Ogółem w zawodach wystartowało 53 zawodników z Polski i 11 ze Słowacji i Rosji. Na trasie rajdu, jak zwykle mokrej i błotnistej ustawiono 10 odcinków specjalnych (obserwowanych), które zawodnicy pokonywali trzykrotnie.

W pierwszym dniu wszyscy dojechali do mety, natomiast drugiego dnia trzech zawodników zawodów nie ukończyło.

Dużą dawkę emocji dostarczył widzom sztuczny odcinek specjalny ustawiony w pobliżu startu i mety. Wysokość tych przeszkód robiła olbrzymie wrażenie na licznie przybyłych kibicach.