Tramwajarze wyremontują przejazd przez tory na skrzyżowaniu al. Krakowskiej z ul. Cyprysową. W związku z tym kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej czekają utrudnienia.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Warszawa: czasowe zmiany w ruchu tramwajów

Tramwaje linii 7 i 25 będą kursowały na skróconej trasie tylko pętli plac Narutowicza. Natomiast linia 9 i 15 dojedzie tylko do pętli Banacha. Zawieszone zostanie kursowanie linii 14.

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o uruchomieniu zastępczej linii autobusowej Z-7, kursującej w pętli trasą: P+R Al. Krakowska, Grójecka, pl. Narutowicza i z powrotem.

Przystanek końcowy zmieni linia 141. Autobusy będą się zatrzymywały na pętli P+R Al. Krakowska na przystanku linii 317.

Linie 7, 9, 15, 25 i Z-7 kursować będą wg specjalnych rozkładów jazdy.

W tym czasie kierowcy nie będą mogli przejechać przez torowisko. Wyjeżdżający z ul. Cyprysowej będą musieli skręcić w prawo, w kierunku parkingu P+R Al. Krakowska. Chcący jechać w kierunku centrum będą musieli skorzystać z objazdu ulicami: Leonidasa, Cyprysową i Łopuszańską lub Muszkieterów i Malowniczą. Natomiast jadący al. Krakowską od strony granicy miasta nie będą mogli skręcić w lewo w ul. Cyprysową – obowiązywał ich będzie nakaz jazdy prosto, w kierunku centrum.

Marta Stańczyk