W finale przeciwnikiem Unii Leszno byłUnibaks Toruń.

Oba spotkania były bardzo zacięte. W pierwszym Unia wygrała 49:11.

W Toruniu doszło do chuligańskich wybryków, które nieczęsto zdarzają się na żużlowych stadionach. Mecz został przerwany i wznowiony dopiero po zaprowadzeniu porządku na trybunach.

W rewanżowym pojedynku ostatecznie także lepsza okazała się Unia, która zwyciężyła 46:44.

Tytuł przypadł więc najlepszemu zespołowi. Zespół z Leszna triumfował w rozgrywkach po 18 latach przerwy.

W Toruniu najwięcej punktów dla gości zdobyli K. Kasprzak - 10 i Baliński - 10, dla gospodarzy - Jaguś - 9 i Miedziński - 9.

W spotkaniu o brązowy medalbrązowy medal: Marma Rzeszów ponownie przegrała z Atlasem Wrocław, tym razem35:54.

W pierwszym barażu o ekstraklasę Intar Ostrów uległ na własnym stadionie ZKŻ Zielona Góra 43:50.