MINI to cała rodzina modeli, które zaspokajają różnorodne zapotrzebowania kierowców. Ci, którzy w pojedynkę lub we dwoje podróżują przede wszystkim w mieście, zainteresują się z pewnością trzydrzwiowym hatchbackiem. Jego niewielkie rozmiary pomagają w poruszaniu się w korkach i podczas parkowania w ciasnych miejscach.

Jeżeli zależy nam na świetnej zwrotności, ale przy tym chcemy ułatwić pasażerom wsiadanie na tylną kanapę, to powinniśmy rozważyć pięciodrzwiową odmianę. Co ważne, w obu wersjach hatchbacka możecie liczyć na zadowalającą przestronność w obu rzędach siedzeń.

MINI – idealne dla każdego

Dla tych, którzy oczekują bardziej funkcjonalnego nadwozia przewidziano kombi Clubman. Oczywiście MINI nie byłoby sobą, gdyby na pokładzie nie było oryginalnego rozwiązania. W przypadku tego modelu dostęp do bagażnika możliwy jest nie przez tradycyjną klapę, lecz przez wygodne w użyciu dwuskrzydłowe drzwi.

Niezbędna jest terenowa dzielność? Nie ma sprawy! W gamie MINI jest przecież SUV Countryman. Duży prześwit w połączeniu z napędem na wszystkie koła sprawiają, że auto poradzi sobie nie tylko na błotnistych traktach, lecz także na wyboistych szutrach. Zatem wszędzie tam, gdzie zwykły osobowy model będzie miał problemy.

Cabrio to propozycja dla kierowców, którzy podczas wyboru MINI myślą przede wszystkim o rekreacyjnym przeznaczeniu pojazdu. Wystarczy użyć jednego przycisku w kabinie, żeby materiałowy dach odsłonił wnętrze pojazdu. Teraz nie pozostaje nic innego, jak rozkoszować się jazdą z wiatrem we włosach.

MINI – wspólne geny

Wprawdzie poszczególne modele MINI różnią się charakterem, ale mają też wspólne cechy. To przede wszystkim stylowy, a jednocześnie nowoczesny wygląd nadwozia oraz wnętrza. Z zewnątrz to głównie zasługa obłej karoserii, charakterystycznych dla MINI dużych reflektorów oraz czarnych, plastikowych nakładek na nadkolach.

We wnętrzu znajdziemy zarówno stylowe przełączniki, jak i dotykowy ekran czy cyfrowy wyświetlacz wskaźników. To przykład na to, jak można pogodzić tradycję z nowoczesnością. Do tego dochodzą materiały wykończeniowe wysokiej jakości i bardzo wygodne fotele ze świetnym bocznym podparciem.

MINI - atrakcyjne finansowanie

Jest jeszcze jeden element, który łączy każdy z modeli MINI, a jednocześnie sprawia, że zakup każdego z nich okazuje się bezproblemowy – to atrakcyjna oferta leasingowa. MINI Financial Services to proste finansowanie, które sprawia, że bardzo szybko można stać się kierowcą MINI. Co istotne każdy może dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb wybierając okres kredytowania, wysokość raty czy wpłatę wstępną.

Nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej, bowiem oferta skierowana jest także do klientów indywidualnych. W MINI Financial Service zadbano także o komfort i czas klientów, zapewniając proste i przejrzyste procedury, minimum formalności oraz krótki czas weryfikacji wniosku leasingowego. Efekt? Decyzję o otrzymanym leasingu uzyskuje się nawet w 24 godz.

Nie bez znaczenia są również niskie raty leasingowe. Wystarczy już 890 zł netto/mies., żeby cieszyć się z podróżowania nowym, pięciodrzwiowym MINI Cooper Hatch. Pozostałe odmiany można mieć na równie korzystnych warunkach. To, który model wybrać, jest kwestią indywidualnych preferencji kierowcy.