• Twórcy chwalą się, że wnętrze zostało całkowicie przeprojektowane w porównaniu ze standardową odmianą
  • Producent chwali się ulepszonym nagłośnieniem z subwooferem, klimatyzacją sterowaną dotykowo, tunerem telewizyjnym z przystawką Apple TV i routerem 5G
  • Więcej takich tekstów znajdziesz na stronie głównej Onet.pl

Jaki nabywca, taka cena. Przedsiębiorcy zapłacą równe 100 tys. funtów bez podatku VAT (około pół miliona złotych). W przypadku nabywców prywatnych trzeba zaś przygotować 120 tys. funtów. Co w zamian?

Charakterystyczna londyńska taksówka (hybryda plug-in) zyskała nadzwyczaj szlachetną wersję wykończenia (zamiast Taxi znajdziemy na dachu logo VIP). Twórcy chwalą się, że wnętrze zostało całkowicie przeprojektowane w porównaniu ze standardową odmianą. Nie zabrakło zatem Alcantary, wyselekcjonowanej skóry i prawdziwego drewna (ręcznie wykonane zdobienia na drzwiach). W miejsce gumowej wykładziny pojawił się zaś dywan z grubego włosia.

Na pokładzie pojawiła się także dodatkowa elektronika. Producent chwali się ulepszonym nagłośnieniem z subwooferem, klimatyzacją sterowaną dotykowo, tunerem telewizyjnym z przystawką Apple TV, routerem 5G oraz konsolą gier Sony PS4. Do tego podłokietnik z uchwytami na napoje i wbudowaną lodówką. Dla kierowcy przewidziano elektrycznie regulowany fotel (w 8 pozycjach) oraz cyfrowy zestaw wskaźników i nawigację, która przywodzi na myśl skojarzenia z tym, co można spotkać w konsoli wielu modeli Volvo. Na życzenie można dodać jeszcze układ cichego domykania drzwi.