• Niemal 20 tys. warsztatów o różnych specjalizacjach zebranych w jednym miejscu
  • Łatwa w obsłudze wyszukiwarka pozwalająca zlokalizować warsztaty w całej Polsce
  • Profesjonalne, ale napisane przystępnym językiem porady przeznaczone dla kierowców i mechaników

Szukasz dobrego warsztatu blisko Ciebie? A może chciałbyś się dowiedzieć, jak rozwiązać problemy, które masz z samochodem? Zapraszamy do naszego nowego serwisu dostępnego pod adresami: dobrywarsztat.pl oraz www.auto-swiat.pl/dobry-warsztat . W serwisie znajdziesz m.in. wyszukiwarkę adresów do ok. 20 tys. warsztatów różnych specjalności z całej Polski oraz mnóstwo porad technicznych i eksploatacyjnych. To miejsce nie tylko dla użytkowników aut – zadbaliśmy też o to, żeby przydatne informacje znaleźli tam także mechanicy.

To dopiero początek! Już niedługo pojawią się dodatkowe funkcje wyszukiwarki, konkursy dla użytkowników i wiele innych atrakcyjnych treści.

Partnerami serwisu są ProfiAuto.pl oraz ZF Aftermarket.

Przegląd w serwisie Foto: Materiał powstał we współpracy z marką ProfiAuto.pl
Przegląd w serwisie

Mechaniku, dopisz się za darmo do naszej bazy

Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy, skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź, czy Twój serwis jest już na liście. Jeśli go nie ma, możesz to łatwo zmienić. Przy spisie warsztatów w danej miejscowości znajduje się przycisk „Nie znalazłeś swojego warsztatu?”. Naciśnij go lub skorzystaj z adresu https://www.auto-swiat.pl/dobry-warsztat-wyszukiwarka/dodaj-edytuj-warsztat.html i dodaj swój warsztat lub zaktualizuj jego dane. Dzięki temu nowi klienci łatwiej do Ciebie trafią. To nic nie kosztuje!