Model
ALFA ROMEO produkowała ten model Giulia 2.2 JTDM-jet MR`16 E6d w latach 2016 - 2021 w 11 wariantach wyposażenia. Każda z 11 wersji ma 4 -drzwiową karoserię o długości 4643 mm, szerokości 1863 mm i wysokości 1450 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu ALFA ROMEO wynosi 1799 kg.
Czytaj więcej o ALFA ROMEO Giulia
Silnik
Pod maską Giulia działa silnik, którego paliwem jest olej napędowy, o pojemności 2143 cm3 i mocy maksymalnej 190 KM. Moc trafia do kół poprzez napęd AWD (4x4). W aucie znajduje się 8-biegowa automatyczna przekładnia. ALFA ROMEO przewidział dla modelu Giulia 6 wersji silnikowych, które mogą być zestawiane z różnymi wersjami wyposażenia, których producent przewidział 11.
Wyposażenie
Prezentowany auto występuje w 11 wersji wyposażenia, a ten Giulia to wersja B-Tech Edition Q4 Aut.. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup ALFA ROMEO Giulia 2.2 JTDM-jet MR`16 E6d na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela pokazuje dane techniczne poszczególnych wersji ALFA ROMEO Giulia w latach 2016 - 2021
Najważniejsze dane
| Marka | ALFA ROMEO |
|---|---|
| Model | Giulia |
| Generacja | 952 |
| Wersja | B-Tech Edition Q4 Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2018 |
| Produkcja Do | 2020 |
| Pojemność silnika | 2143 cm³ |
| Moc | 140 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1799 kg |
| Szerokość | 1863 mm |
| Długość | 4643 mm |
| Wysokość | 1450 mm |
| Pakiety |
|