Model
Decydując się na samochód marki CITROËNA e-SpaceTourera, będzie można zabrać na pokład 8 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4981 mm, szerokość 1920 mm, a wysokość 1920 mm. Masa własna modelu SpaceTourer to 3100 kg. Samochód produkowano od 2024 r. do teraz.
Czytaj więcej o CITROËN SpaceTourer
Silnik
CITROËN SpaceTourer w wersji M Business 75 kWh ma silnik, którego źródło zasilania stanowi prąd elektryczny. Jednostka generuje moc 136 KM. W przypadku wariantu e-SpaceTourer mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten CITROËN ma przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją, klienci decydujący się na CITROËNA e-SpaceTourera tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 16 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 16 wersjach wyposażenia. Prezentowany CITROËN SpaceTourer to egzemplarz w odmianie M Business 75 kWh. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla CITROËNA SpaceTourera, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | e-SpaceTourer |
| Wersja | M Business 75kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2024 |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 8 |
| Masa całkowita | 3100 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 4981 mm |
| Wysokość | 1890 mm |
| Pakiety |
|