Model
Decydując się na samochód taki jak CITROËN SpaceTourer będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 4 drzwi. Długość karoserii wynosi 4956 mm. Poza tym SpaceTourer ma 1890 mm wysokości. Jego szerokość to 1920 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego CITROËN SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t wynosi 2740 kg. Samochód produkowany był przez CITROËN w latach 2016 - 2021.
Czytaj więcej o CITROËN SpaceTourer
Silnik
Pod maską CITROËN SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t działa jednostka o pojemności 1997 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest olej napędowy i uzyskuje moc na poziomie 150 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją CITROËN przewidział 4 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
20 wersji wyposażenia zapewnia okazałe możliwości konfiguracji dla CITROËN SpaceTourer. Prezentowany SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t to wersja M S&S Business, która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla CITROËN SpaceTourer 2.0 BlueHDi MR`16 E6 2.8t w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | SpaceTourer |
| Generacja | III |
| Wersja | M S&S Business |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2016 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2740 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 4956 mm |
| Wysokość | 1890 mm |
| Pakiety |
|