Model
Decydując się na samochód marki CITROËNA e-SpaceTourer, będzie można zabrać na pokład 8 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 5331 mm, szerokość 1920 mm, a wysokość 1920 mm. Masa własna modelu SpaceTourer to 3090 kg. Samochód produkowano od 2024 r. do teraz.
Czytaj więcej o CITROËN SpaceTourer
Silnik
Pod maską modelu e-SpaceTourer pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest prąd elektryczny, o mocy maksymalnej 136 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest automatyczna. CITROËN przewidział dla tego samochodu 16 wersji silnikowych oraz 16 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
CITROËN SpaceTourer XL Business 75 kWh to jedna z 16 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji CITROËNA e-SpaceTourer od 2024 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | e-SpaceTourer |
| Wersja | XL Business 75kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2024 |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 8 |
| Masa całkowita | 3090 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 5331 mm |
| Wysokość | 1890 mm |
| Pakiety |
|