Model
Decydując się na samochód marki CITROËN e-SpaceTourer, będzie można zabrać na pokład 8 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 5331 mm, szerokość 1920 mm, a wysokość 1920 mm. Masa własna modelu SpaceTourera to 2941 kg. Samochód jest produkowany od 2024 r. do teraz.
Czytaj więcej o CITROËN SpaceTourer
Silnik
CITROËN SpaceTourer w wersji XL Plus 50 kWh ma silnik, którego źródłem zasilania jest prąd elektryczny. Jednostka generuje moc 136 KM. W przypadku wariantu e-SpaceTourera mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten CITROËN ma przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na CITROËNA e-SpaceTourera tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 16 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 16 wersjach wyposażenia. Prezentowany CITROËN SpaceTourer to egzemplarz w odmianie XL Plus 50 kWh. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji CITROËNA e-SpaceTourera od 2024 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | e-SpaceTourer |
| Wersja | XL Plus 50kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 8 |
| Masa całkowita | 2941 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 5331 mm |
| Wysokość | 1890 mm |
| Pakiety |
|