Model
5 -drzwiowy CITROËN SpaceTourer 1.5 BlueHDi MR`16 E6.2 2.7t został wyposażony w 5 miejsc dla podróżnych i ma 1905 mm wysokości. Szerokość ma 1920 mm. To dość typowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 4606 mm. SpaceTourer 1.5 BlueHDi MR`16 E6.2 2.7t był produkowany przez CITROËN w latach 2016 - 2021 w 9 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o CITROËN SpaceTourer
Silnik
Pod maską SpaceTourer działa silnik, którego paliwem jest olej napędowy, o pojemności 1499 cm3 i mocy maksymalnej 102 KM. Moc trafia do kół poprzez napęd przedni (4x2). W aucie znajduje się 6-biegowa manualna przekładnia. CITROËN przewidział dla modelu SpaceTourer 4 wersji silnikowych, które mogą być zestawiane z różnymi wersjami wyposażenia, których producent przewidział 9.
Wyposażenie
Ten SpaceTourer 1.5 BlueHDi MR`16 E6.2 2.7t istnieje w 9 wersjach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się SpaceTourer 1.5 BlueHDi MR`16 E6.2 2.7t, a jego wersja wyposażenia to XS Business. Zawartość wyposażenia tej wersji CITROËN występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak demonstrują się dane techniczne dla CITROËN SpaceTourer 1.5 BlueHDi MR`16 E6.2 2.7t w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | SpaceTourer |
| Generacja | III |
| Wersja | XS Business |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2018 |
| Produkcja Do | 2020 |
| Pojemność silnika | 1499 cm³ |
| Moc | 75 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2585 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 4606 mm |
| Wysokość | 1905 mm |
| Pakiety |
|