Model
CITROËN SpaceTourer 1.5 BlueHDi MR`16 E6.2 2.7t wytwarzano w latach 2016 - 2021. Wymiary tego CITROËN SpaceTourer to: długość - 4606 mm, szerokość - 1920 mm oraz wysokość - 1905 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny daje 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar SpaceTourer waży 2625 kg co jest przeciętnym wynikiem w swojej klasie. Ten SpaceTourer 1.5 BlueHDi MR`16 E6.2 2.7t występuje w 1 wersjach nadwozia.
Czytaj więcej o CITROËN SpaceTourer
Silnik
CITROËN w modelu SpaceTourer 1.5 BlueHDi MR`16 E6.2 2.7t umieścił silnik, którego zasilaniem jest olej napędowy. Pojemność jednostki napędowej to 1499 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 102 KM. Samochód posiada napęd przedni (4x2) oraz korzysta z manualnej skrzyni biegów. Jest to 6-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową CITROËN SpaceTourer posiada jeszcze 4 wersji silnika.
Wyposażenie
W cenniku spotkamy SpaceTourer 1.5 BlueHDi MR`16 E6.2 2.7t w wersji XS Feel. XS Feel to jedna z 9 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie CITROËN. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak prezentują się dane techniczne dla CITROËN SpaceTourer 1.5 BlueHDi MR`16 E6.2 2.7t w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | SpaceTourer |
| Generacja | III |
| Wersja | XS Feel |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2018 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 1499 cm³ |
| Moc | 75 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2625 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 4606 mm |
| Wysokość | 1905 mm |
| Pakiety |
|