Model
Decydując się na samochód taki jak DODGE Journey będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość karoserii wynosi 4888 mm. Poza tym Journey ma 1691 mm wysokości. Jego szerokość to 1878 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego DODGE Journey 2.4 MR`08 wynosi 2380 kg. Samochód produkowany był przez DODGE w latach 2008 - 2020.
Silnik
Pod maską DODGE Journey 2.4 MR`08 znajdziemy motor o 170 KM mocy i pojemności 2360 cm3. Jest to jeden z 3 silników, które DODGE przewidział dla tego modelu. Journey 2.4 MR`08 posiada napęd 2WD (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w DODGE Journey 2.4 MR`08 odpowiedzialna jest manualna przekładnia ( 5-biegowa ). Silnik w Journey 2.4 MR`08 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Journey 2.4 MR`08 jest ich 5 ).
Wyposażenie
W cenniku odszukamy Journey 2.4 MR`08 w wersji SE. SE to jedna z 5 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie DODGE. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela przedstawia wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych DODGE Journey 2.4 MR`08
Najważniejsze dane
| Marka | DODGE |
|---|---|
| Model | Journey |
| Generacja | I |
| Wersja | SE |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | 2WD (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2008 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 2360 cm³ |
| Moc | 125 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2380 kg |
| Szerokość | 1878 mm |
| Długość | 4888 mm |
| Wysokość | 1691 mm |
| Pakiety |
|