Model
Decydując się na samochód taki jak DODGE Journey będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość karoserii wynosi 4888 mm. Poza tym Journey ma 1691 mm wysokości. Jego szerokość to 1878 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego DODGE Journey 2.0 CRD MR`08 wynosi 2380 kg. Samochód produkowany był przez DODGE w latach 2008 - 2020.
Silnik
Pod maską DODGE Journey 2.0 CRD MR`08 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi olej napędowy. Ten silnik ma pojemność skokową 1968 cm3. W rzeczonej wersji DODGE Journey uzyskuje moc maksymalną na poziomie 140 KM. Opisywany model DODGE Journey 2.0 CRD MR`08 SE Aut. posiada automatyczną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 6-biegowa.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 5 wersji wyposażenia. W wypadku tego wariantu jest to Journey 2.0 CRD MR`08 SE Aut.. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla samochodów marki DODGE. Model Journey 2.0 CRD MR`08 istnieje w 1 wersjach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | DODGE |
|---|---|
| Model | Journey |
| Generacja | I |
| Wersja | SE Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | 2WD (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2008 |
| Produkcja Do | 2011 |
| Pojemność silnika | 1968 cm³ |
| Moc | 103 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2380 kg |
| Szerokość | 1878 mm |
| Długość | 4888 mm |
| Wysokość | 1691 mm |
| Pakiety |
|